Beer Geek Madness

Odliczamy dni do pierwszej edycji BEER GEEK MADNESS.
Już 30 sierpnia, we Wrocławiu wyjątkowa gratka dla sympatyków piw rzemieślniczych – duński browar MIKKELLER oraz najlepsze polskie browary w Zaklętych Rewirach.

BEER GEEK MADNESS to nowa impreza piwna o innowacyjnej formule, prezentująca najciekawsze polskie browary rzemieślnicze i kontraktowe oraz ich dokonania. Gościem specjalnym, pierwszej edycji Beer Geek Madness, będzie kultowy browar z Danii – MIKKELLER.

Piwne geeki, którzy przyjadą do Wrocławia, będą mieli okazję spróbować unikatowych piw górnej fermentacji przygotowanych przez rodzime browary oraz zagranicznego gościa specjalnego.

Polską scenę craft zaprezentują: Browar PINTA, Pracownia Piwa, Browar Szał Piw, Browar Bednary
w kooperacji z Browarem Piwoteka, Browar Podgórz oraz Kolaboranci – Browar Widawa / Browar Kopyra oraz Browar Birbant.

Sobota 30 sierpnia przeistoczy się także w noc polskich piwnych premier, co jest prawdziwym fenomenem BGM. Każdy z polskich browarów, specjalnie na tę imprezę opracował nową, premierową recepturę, będącą interpretacją nazwy wydarzenia, czyli Beer Geek Madness. W trakcie imprezy publiczność będzie mogła wybrać najbardziej zwariowane piwo, a jego autorzy otrzymają specjalną „statuetkę” BEER GEEK CHOICE.

W trakcie wieczoru z kranów poleje się kilkanaście piw duńskiego browaru MIKKELLER w tym piwa uznane na świecie za najlepsze w swoim stylu. Oprócz piw lanych, fani Mikkellera z Polski i z zagranicy będą mogli zakupić piwa butelkowe – ponownie będzie to oferta specjalna, piwa które zostały specjalnie wyselekcjonowane przez autoryzowanego dystrybutora piw Mikkeller w Polsce, czyli hurtownię Smakpiwa.pl.

Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji dla uczestników imprezy i zadbali o najmniejsze detale – przygotowano plakaty oraz ulotki z kompletem informacji jak dotrzeć do Zaklętych Rewirów, a także wynegocjowano specjalne stawki w kilku wrocławskich hostelach oraz hotelu Puro.

W programie wieczoru wyraźne akcenty muzyczne – sety DJskie oraz występ wrocławskiego duetu Sinusoidal, który będzie gwiazdą wieczoru.

Oprócz tego pyszne jedzenie uwzględniające przekąski wegetariańskie, przygotowane przez Fine Food Fast Patelnia i wyjątkowa atmosfera!

Biletem wstępu na imprezę jest zakup specjalnie przygotowanego szkła festiwalowego o wartości 16 złotych. Jedyną walutą obowiązującą na imprezie są żetony BGM o nominale 2 zł – zarówno szkło, jak i żetony do nabycia w dniu imprezy, w Zaklętych Rewirach.

Poniżej znajduje się link do strony wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/beergeekmadness

Wrocław, 30 sierpnia 2014, Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100, start godz. 18:00.

Dodaj komentarz